Javno preduzece“ Gas Ruma“ uspesno je završilo prošlu poslovnu godinu sa skoro 22,5 miliona dinara dobiti, moglo se čuti na sednici Opštinskog veća u Rumi. Od planiranih 39,5 miliona dinara za investicije, ostvareno je skoro 33 miliona, pošto se uštedelo na tenderima, dok je fizički posao obavljen u celosti prema zacrtanom planu.