Inđija: Rukometašice „Železničara“ osvojile bod u veoma teškom meču

Aktuelno Društvo VESTI

Rukometašice inđijskog „Železničara“ osvojile su značajan bod u utakmici 04. kola Superlige Srbije a protivnik su im bile prošlogodišnje šampionke Srbije, ŽRK „Radnički“ Kragujevac. Na kraju ovog neizvesnog meča bilo je 26:26. Na samom početku susreta videla se želja za pobedom kod domaćih rukometašica. Igrao se gol za gol sve do 13. minuta kada su Kragujevčanke povele sa dva gola razlike ,tada je na semaforu bilo 06:08. Sve do kraja prvog poluvremena ostala je ista rezultatska razlika u korist gostujućeg tima. Prvi deo igre okončan je sa 12:14. Rukometašice „Radničkog“ silovito su ušle u drugo poluvreme u kojem su razliku pravile čak i do šest golova. Ipak,tri minuta do kraja meča Inđinčanke, potpomognute publikom postižu dva značajna gola za koja je zaslužna Bakša i stižu do izjednačenja,26 :26 i do jednog boda u utakmici gde je prošlogodišnji šampion bio favorizovana ekipa. U narednom,05. kolu Inđinčanke gostuju ekipi šabačkog „Medicinara“