Zelenović pokušava da odbrani one koji šire lažne vesti

Aktuelno

Nebojša Zelenović napada sve medije koji rade profesionalno.

Samo dan pošto je Gradski odbor Srpske napredne stranke Šabac saopštio da je poverenik Boban Birmančević podneo krivične prijave zbog širenja lažnih vesti i panike protiv  „Podrinskih novina“ i Hanibala Kovača , poslušnici Dušana Petrovića i Nebojše Zelenovića u pokušaju da se odbrane, još više se zapetljavaju u klupko sopstvenih laži.

Ovaj put odlaze i korak dalje, pa napadaju i sve medije koji rade profesionalno i koji izveštavaju po svojoj savesti, a ne po Zelenovićevim  naređenjima. Nebojša Zelenović i Dušan Petrović očigledno su umislili da su vlasnici Šapca, osladila im se vlast i sve privilegije koje su sebi dali, a sad kad vide da neće vladati još dugo, postaju nervozni pa izmišljaju i lažu kao nikad do sad.

Jedna od najsmešnijih laži je ona da u Šapcu postoji neverovatna sloboda govora gde, kako kaže Zelenović, novinari rade slobodno. Ovu besmislicu, još kratko vreme gradonačelnik Šapca često izgovara, očigledno smatrajući slobodnim medije na kojima samo on ima pravo da govori, a na koje predstavnici drugih poltičkih opcija nisu pozivani već godinama.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *